Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

Інститут Східної Європи Університету «Львівський Ставропігіон» спільно з Науковою Бібліотекою проводять Міжнародну наукову конференцію «Галицьке Королівство: найвище державне сходження Карпато-Дністровської цивілізації»


28 листопада 2015 року з 11 години у приміщенні Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки (пр. Т.Шевченка, д.13), Інститут Східної Європи Університету «Львівський Ставропігіон» спільно з Науковою Бібліотекою проводять Міжнародну наукову конференцію «Галицьке Королівство: найвище державне сходження Карпато-Дністровської цивілізації» яка присвячена 800-літтю з часу заснування папою римським Іннокентієм ІІІ в 1215 році Галицького Королівства (1215-2015рр.).
Передбачається обговорення ряд актуальних питань, зокрема:
1. Роль Галицького Королівства в історії Європи та унійній християнській культурі України.
2. Зародження та становлення унійних християнських процесів в Союзі Католицьких держав у першій половині ХІІІ століття та їх вплив на Русь-Україну, на прикладі Галицького Королівства.
На конференції буде обговорено роль Галицького Королівства в унійних процесах та подальший вступ Руси-України в Союз Католицьких держав. Також відбудеться презентація монографії «Галицьке Королівство: найвище державнесходження Карпато-Дністровської цивілізації». - Івано-Франківськ ”Сімик”, 2015р. - 888с.
До участі з науковими доповідями, краєзнавчо-пошуковими розвідками запрошуються науковці, викладачі вузів, вчителі ліцеїв, гімназій, шкіл, громадські, культурні, релігійні діячі та журналісти які мають потребу і можливість взяти участь в роботі цього форуму.
vsidzo@mail.ru; ukrainoznavezz@ukr.net


Цьогоріч науковий журнал “Українознавець” святкує 10-ліття. З цієї нагоди 25 квітня 2015 року в приміщенні Львівської наукової бібліотеки відбулась Міжнародна наукова конференція.

Вів конференцію засновник та головний редактор наукового журналу «Українознавець» – доктор історичних наук, професор, академік АНВШ України Віктор Святославович Ідзьо. У святкуванні 10-ліття наукового журналу «Українознавець» (2005-2015рр.), взяли участь члени редакційної ради та редколегії, відомі вчені, гості з України – Києва, Львова, Івано-Франківська, Рівного, Тернополя, а також гості з Італії, Німеччини, Польщі та Росії.

На адресу святкування ювілею «Українознавця» прийшли привітання від наукових журналів “Мандрівець”, “Галичина”, “Трипільська Цивілізація”, “Український Історичний Журнал”, “Українознавство” та інших, а також від Львівської міської влади, Комісії з освіти і науки при Львівській державній адміністрації України.

Ректор Університету «Львівський Ставропігіон» професор Я. М. Кміт вручив головному редактору, доктору історичних наук, академіку В.С. Ідзьо, а також редакційній раді та редколегії наукового журналу «Українознавець» грамоту-подяку з нагоди 10-ти ліття журналу «Українознавець» з побажанням подальшої наукової праці.

(Любомира Бурка, Радіо Воскресіння)